Zegarki Certina - szwajcarska jakość

Szukasz modnego i efektownie prezentującego się dodatku do swojej stylizacji? Zapoznaj się z zegarkami marki Certina, które zachwycają elegancją, designem i przede wszystkim wysoką jakością. Firma Certina to gwarancja staranności wykonania w każdym calu. Bez problemu znajdziesz model dopasowany do Twoich potrzeb. Nie na próżno utarło się powiedzenie: działać jak w szwajcarskim zegarku. Słowa te mówią o nienaganności, dokładności i precyzji, które wywodzą się z czasów XVIII wieku, kiedy to rozpoczęła się nowa era zegarmistrzostwa. Wówczas Szwajcaria rozwijała swoją potęgę w malowniczym i cichym klimacie Alp, co pozwalało na precyzyjne tworzenie swoich małych cudów.

Certina - szczegółowość już od wnętrza

Początki marki sięgają 1888 roku, kiedy to w Adolf i Alfred Kurth otworzyli własną firmą zajmującą się produkcją podzespołów do zegarków i mechanizmów. Każde komponenty wychodzące z tej firmy były wykonywane z należytą starannością. Z czasem działalność firmy została rozszerzona, a dotychczasowe elementy służyły do produkcji w całości własnych zegarków. Od samego początku założycielom przyświecał jeden jasny cel: produkcja zegarków naprawdę wysokiej jakości i trwałości. Z biegiem czasu firma ani na trochę nie rezygnowała z tego celu, zyskując przy tym sławę i rozgłos. Wszystko to pozwoliło na śmielsze oczekiwania i w konsekwencji - własne, innowacyjne mechanizmy i produkty. W ten sposób powstał pierwszy cyfrowy zegarek mechaniczny. Certina przez lata budowała swoją renomę, kontrolując wewnętrzne procesy i nie dopuszczając do niezadowolenia swoich klientów.

Doskonałość i precyzja

Kolekcje zegarków Certina to z pewnością gratka dla koneserów ekstremalnych warunków. Czasomierze tej marki są niezawodne bez względu na panującą temperaturę czy ciśnienie związane z wysokością. Wszystkie materiały używane do produkcji są selekcjonowane pod kątem jakości i wytrzymałości tak, aby zegarki mogły służyć długie lata w niezmienionym stanie. Mechanizmy napędzające wskazówki i będące sercem każdego zegarka są oparte na wieloletniej historii, dzięki czemu możesz być pewny solidnego, tradycyjnego wykonania.

Szkła, które pokrywają tarcze zegarków, wykonane są z odpornych na zarysowania i pęknięcia materiałów - najczęściej jest to szkło szafirowe, które jest najwyżej cenione w zegarmistrzostwie. Bransolety i inne elementy to wysokiej jakości stal szlachetna, która nie zmienia wyglądu pod wpływem warunków atmosferycznych czy innych zewnętrznych działań. Nie powoduje alergii i podrażnień. Modele na pasku również zapewniają o swojej wytrzymałości. Zegarki Certina to kolekcja odznaczająca się wysoką wodoodpornością. Co więcej, w czasomierzach tej marki można spotkać się ze specjalną funkcją Double Security, która dodatkowo wzmacnia zegarek i zabezpiecza cały mechanizm przed upadkami czy uderzeniami. Na dodatkowe zabezpieczenia składa się grubsze szkło szafirowe, wzmocnione uszczelki oraz zakręcana koronka.

Dzięki tym wszystkim cechom zegarki Certina cieszą się pozytywnymi opiniami na całym świecie.

Napisz do nas!
Nasza siedziba

ul. Szewska 12,
31-009 Kraków.

tel: 507-197-793


Godziny otwarcia:
pn-pt 10:00-18:00
sobota 11:00-15:00